Medewerkers

Karen De Clercq                                 Directeur vzw LD3

karen@ld3.be – 0498/598 219

karen

 

Aline Celis                                           Centrumverantwoordelijke Forum

aline@ld3.be – 02/512 52 69

Aline

 

Cynthia                                               Buurt- en ouderenwerker

cynthia@ld3.be – 02/512 52 69

cynthia

 

Rachida Riahi                                      Buurt- en ouderenwerker

rachida@ld3.be – 02/512 52 69

rachida

Julie Denef                                       Projectmedewerker Casa Viva

julie@ld3.be –  02/512 52 69

julie

Marin Ionut                                         Administratief medewerker

marin@ld3.be – 02/537 44 56

marin

 

Isabelle Vanassche                                Communicatie medewerker

isabelle@ld3.be –  02/537 44 56

_dsc1356

 

Mohamad Al Shaikhli                           Buurt- en ouderenwerker

mo@ld3.be  –   02/512 52 69

mo

 

Victor Canchogrande                                     Facility medewerker

victor@ld3.be – 02/512 52 69

IMG_3097